SEO
SEO
Заявка на послугу
Підкатегорії
SEO и контент-стратегии

У пошукових системах кожен користувач використовує певні запити для пошуку інформації. Суть SEO полягає в тому, щоб за допомогою цих запитів вивести ваш сайт на верхні позиції видачі в «пошуковиках», що дозволить збільшити потік клієнтів. Це непросте завдання, яке займає тривалий час, але витрачені зусилля і ресурси себе виправдовують. З нашою командою ви в цьому переконаєтесь!

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ НАШЕ SEO
Виведення на перші позиції, висока конверсія, максимальний трафік

Виводимо сайт на лідируючі позиції у видачі пошуковика, що відповідає цільовим пошуковим запитам. Досягаємо максимального рівня цільового трафіку. Збільшуємо загальну конверсію сайту (відвідуваність, продаж тощо).

Оптимізація закладеного бюджету

Ефективно оптимізуємо загальний бюджет за рахунок SEO-трафіку, який є найкращим аналоговим джерелом залучення цільової аудиторії.

Налаштування сайту під користувача

Підбираємо ефективні рішення таким чином, щоб сайт став оптимізованим з урахуванням потреб цільової аудиторії та при цьому відповідав запитам пошукових алгоритмів.

ЯК МИ ВИРІШУЄМО ЦІ ЗАВДАННЯ
Налаштування веб-ресурсу під алгоритми

Сайт адаптується згідно з вимогами пошуковиків з урахуванням особливостей тематичної галузі та головних поставлених завдань бізнесу. Враховується вже усталений попит у необхідному тематичному сегменті пошуковика.

Покращення репутації у мережі

Створюється позитивна репутація сайту у мережі. Підбираються авторитетні джерела для розміщення тематичних посилань.

Розробка оптимальної стратегії просування

Систематичний аналіз досягнутих результатів. Внесення необхідних корективів у стратегію просування, налагодження оптимальної схеми робіт та взаємодії.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ
Комплексний підхід

Наші SEO-послуги – це не просто seo-розкрутка сайту за декількома заданими цільовими запитами. Перш ніж приступити до просування, ми ретельно вивчаємо основний попит у заданій тематиці і, відповідно, оптимізуємо онлайн-¬ресурс таким чином, щоб він міг цілісно відповідати релевантним пошуковим запитам.

Об’єктивність

Наше головне завдання – максимальна віддача вкладених коштів. Кожен веб-ресурс є індивідуальним і вимагає свого підходу. Тому для кожного проекту ми підбираємо оптимальну стратегію просування. Відповідно, сайт займає лідируючі позиції в сегменті, обходить конкурентів, збільшується дохід, бізнес виходить на вищий рівень.

Прозорість

Договори не містять прихованих комісій та заплутаних умов — усе гранично ясно та прозоро. Клієнту повністю доступна інформація про розподіл бюджету протягом усього терміну співробітництва. Ви сплачуєте виключно за результат. Пропонуємо вам приєднатися до лідерів і зайняти законне місце в ТОП видачі!

Що таке SEO-оптимізація

Що таке SEO

Давайте подумаємо, як користувачі «світової павутини» шукають необхідний товар або послугу в інтернеті? Вкрай рідко люди знають адресу ресурсу, на якому було би все необхідне. Тому переважна більшість користувачів «вбивають» свій запит у пошуковий рядок і натискають «знайти». Десятки, а то й цілі сотні результатів видає пошукова система. З-поміж цих варіантів, по суті, користувач і робить свій вибір.

Якщо розкруткою сайту ніхто не займався, то навіть найяскравіший інтернет-проект приречений на крах. Ось де SEO-оптимізація сайту і набуває своєї цінності. Поки що конкуренти наповнюють сайт товаром, вигадують різноманітні акції, намагаються розробити зручний інтерфейс – на вашому сайті вже тисячі користувачів. А вони є вашими прямими клієнтами. Саме пошукова оптимізація сайту забезпечує вам цей успіх.

SEO-розкрутка дозволяє підняти позицію вашого ресурсу у переліку видачі пошукових машин. Сьогодні всім відомо, що більшість користувачів вибирає серед тих сайтів, які представлені на 1-й сторінці списку результатів. Не варто сподіватися, що людина «дійде» хоча б до 10-ї сторінки.

Для чого потрібні послуги SEO

SEO просуванняУсі методи SEO-просування сайту спрямовані, по суті, на досягнення двох цілей:

  • збільшення трафіку;
  • збільшення кількості потенційних клієнтів.

У наші дні SEO-розкрутка сайту – це певний «рятувальний круг» для компаній, що працюють через інтернет. Адже кожен день, поки ваша компанія знаходиться десь на 200-й чи 500-й позиції у списку результатів, ви втрачаєте вигоду, ви втрачаєте можливість заробити.

Оптимізація сайту для пошукових систем є унікальною в кожному окремому випадку. Щоб зв’язати покупця зі сторінкою сайту, де є потрібний товар, потрібно знати, який запит цей покупець вбиває у пошук. Якщо «напхати» в текст сотні ключових запитів, пошукова система одразу ж «відкине» його в кінець списку. Тому таке питання потребує розумного підходу.

SEO-просування сайтів будується на двох «китах»:

  1. вибір правильних запитів;
  2. вибір ефективної стратегії просування.

За таких умов не обійтися без професіоналів. Якщо просування сайтів через SEO робить компанія, яка спеціалізується на цьому, у вас з’являються не просто очікування, а справжні гарантії.

Можна створити стратегію, яка дозволить залучати на сайт нових користувачів. Але як вплинути на те, щоби ці користувачі стали покупцями? Оптимізація сайтів є вирішенням такої проблеми. У такому «ключі» і вкладений час та гроші дають результат, а не просто цифри.

Чому варто замовити оптимізацію та просування сайтів у пошукових системах у нас?

СЕО оптимізація

Пошукових систем сьогодні є досить багато, кожна має свої особливості. Більше того, у різних країнах, регіонах віддають перевагу то одним, то іншим системам. У такому складному питанні, як оптимізація сайту, потрібно враховувати дуже багато чинників.

Зазвичай у рядового власника бізнесу на це немає ані часу, ані трудових ресурсів. Пошукова оптимізація – це цілий комплекс заходів, що включає:

  • аналіз компанії, її продукту, послуг;
  • аналіз конкурентів;
  • складання списку запитів;
  • оптимізацію запитів;
  • оптимізацію сторінок;
  • підвищення авторитетності сайту.

Ось лише найбільш базовий опис того, що входить до послуг SEO. Ми готові запропонувати вам рішення щодо SEO-оптимізації сайту, яке ефективно працюватиме конкретно у вашому випадку.

Ми «заточуємо» сайт не просто під всю аудиторію «світової павутини», а саме під вашу цільову аудиторію. Це користувачі, яких цікавлять товари або послуги, які ви пропонуєте. Яким може бути цікава ваша пропозиція.

А також ті користувачі, які сьогодні віддають перевагу вашим конкурентам.

Ми пропонуємо SEO-просування сайту, що дозволить вам ефективно використати ваші кошти, планувати бюджет, прогнозувати фінансові вигоди від такого впровадження. Ваш сайт буде впізнаним, відвідуваним, він буде працювати ефективно, він буде працювати на вас.

Заявка на послугу