Медійна реклама
Медійна реклама
Заявка на послугу
Медійна реклама

Цей різновид реклами в інтернеті спрямований на те, щоб сформувати у користувачів стійку асоціацію певного товару/послуги з одним брендом. Медійна реклама створює імідж компанії та впливає на її впізнаваність. Наші фахівці продумують кожну деталь та розробляють ефективну рекламну кампанію.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ МЕДІЙНА РЕКЛАМА
Цілодобовий вплив

На відміну від текстової реклами, медійна містить у собі більше корисної інформації. Реклама на ТБ нерегулярна, змушена підлаштовуватися під ефірний час. Медійна реклама позбавлена таких недоліків.

Цільове влучання

Демонстрація на найрелевантніших майданчиках. Залучення виключно цільової аудиторії (потенційних клієнтів).

Аналіз даних

Можна керувати веб-рекламою в межах обраного регіону. Цільове розміщення рекламних кампаній можна відстежувати в режимі онлайн.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Підбір стратегії

Ми розробляємо унікальні та креативні діджитал-стратегії; розкрутка спрямована на певну цільову аудиторію у кожному сегменті бізнесу.

Оцінка ефективності

Ми відстежуємо вплив інструментів на приріст трафіку та збільшення продажів через інші джерела (пошукові, контекстні). Проводимо аналіз впливу медійної реклами на задані бізнесом показники.

Налаштування рекламних каналів

Ми аналізуємо ефективність медійного просування, вираховуємо рівень впливу на продаж. Будуємо єдину медійну стратегію просування бренду як онлайн, так і офлайн-каналами.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО
Комплексний підхід

Ми проводимо комплексну роботу з кожного проекту. Все починається з ретельного планування стратегії та закінчується її реалізацією. Тільки такий стратегічний підхід та застосування необхідних інструментів дає можливість досягти поставлених цілей клієнта.

Власна стратегія та база інструментів

Щоб бізнес приносив прибуток, потрібна реклама. Просто створити банер або відеоролик недостатньо. Потрібен цілісний підхід, що дозволяє не лише розкручувати бренд, а й відстежувати ефективність реклами. Для цього ми використовуємо всі актуальні інструменти, що працюють у мережі.

Тільки «білі» методи

У просуванні та розкручуванні ми використовуємо виключно «білі» методи. Клієнт може самостійно відстежувати витрати бюджету та регулярно отримувати звіти щодо кожного етапу рекламної кампанії. Немає прихованих комісій чи неточностей у договорі. Наші клієнти платять винятково за результат!

Заявка на послугу