Контекстна реклама
Контекстна реклама
Заявка на послугу
Підкатегорії
Контекстна реклама

Особливість цього виду реклами полягає в тому, що вона відповідає пошуковим запитам користувача. Контекстна реклама дозволяє досягти більш високих результатів, оскільки вона спрямована на потенційних клієнтів, які вже зацікавлені у товарі чи послузі. Цей вид реклами дає миттєвий результат.

ЗАВДАННЯ, ЯКІ ВИРІШУЄ НАША КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА
Зростання продажів товарів/послуг компанії

Пошукова реклама вирішує це завдання, виступає найефективнішим видом просування, знайомить користувача з продукцією/компанією, популяризує та продає.

Прогнозування результату рекламної кампанії

Контекстна реклама зважує результат до закінчення рекламної кампанії. Вона прораховує кількість відвідувачів веб-сторінки та адресує інформацію тим, хто входить до цільової аудиторії.

Підвищення рівня трафіку

Сайт принесе більше прибутку за умови присутності на ньому цільових покупців. Контекстна реклама збільшує кількість цієї аудиторії.

Брендування продукту/послуги/компанії

Створюються стратегії та встановлюються налаштування, що допомагають успішно просувати продукцію та/або нагадують про неї покупцю.

Оптимізація вкладених коштів, підвищення прибутку

Вміле застосування контекстної реклами вирішує поставлені завдання, раціонально розподіляючи бюджет. В результаті збільшуються доходи рекламодавця.

НАШІ МЕТОДИ РІШЕННЯ ЗАВДАНЬ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ
Створення рекламної кампанії

Розробляємо рекламну кампанію: даємо назву, обираємо оптимальний період запуску, вказуємо геотаргетинг, задаємо параметри бюджету.

Підбір ключових слів, складання рекламного оголошення

Складаємо список ключових слів для показу рекламного оголошення у пошуку, виключаємо мінус-слова, створюємо текст оголошення.

Встановлення ставок на слова-ключі, поповнення рахунку у системі, запуск кампанії

Вивчаємо прогнози майданчиків та вибираємо спецрозміщення пошукової реклами за ключовими словами, створюємо оптимальні ставки для оголошень, щоб ви потрапили на вигідні позиції пошуку. Поповнюємо рахунок та запускаємо контекстну рекламу, забезпечуємо її ведення та оптимізацію.

ВИ ВИГРАЄТЕ, СПІВПРАЦЮЮЧИ З НАМИ
Повний спектр обслуговування

Ми надаємо замовнику спектр послуг пошукової реклами, забезпечуємо помітні позиції у пошуку, гарантуємо швидкі результати.

Опрацювання етапів створення контекстної реклами

Аналізуємо інтернет-ринок, створюємо медіа-план рекламної кампанії, коректно підбираємо ключі та складаємо оптимальне рекламне повідомлення, розміщуємо його в системах пошуку та на сайтах, проводимо маркетинговий аналіз кампанії, моніторимо її, оптимізуємо витрати. Ми надаємо клієнту докладний звіт та рекомендації.

Економія коштів та часу, оперативність роботи

Зменшуємо вартість кліку за рахунок точних налаштувань, відсіюємо нецільових покупців, швидко запускаємо та управляємо рекламною кампанією, контролюємо витрати та ведемо єдиний рахунок по кожному клієнту, надаємо замовнику зрозумілу статистику.

Контекстна реклама інтернет-сайту

Контекстна реклама в пошукових системахБагато хто сьогодні називає контекстну рекламу в інтернеті «точним влученням у ціль». По суті, це дійсно так. Контекстна реклама для сайту дозволяє отримати дуже швидкий зворотній зв'язок.

Вона відображається лише в браузерах тих користувачів, кому це потрібно. Механізм реалізації такого процесу досить простий. Пошукові системи отримують запити від користувачів «інтернету». Вони показують контекстний блок лише тим, кому це може бути цікаво. Система відстежує інтереси користувача, формуючи рекламу «під нього».

Так, музиканту будуть запропоновані інструменти, концерти, зручні сервіси. У браузері туриста буде відображена контекстна реклама, де буде ціна і пропозиція по спорядженню.

Роблячи «клік» на контекстний блок, людина переходить на сторінку сайту. Так, ваш ресурс відвідуватимуть лише мотивовані користувачі, ті, кому дійсно цікавий ваш товар чи послуга.

Сучасна контекстна реклама сайту зручна тим, що її можна без проблем змінювати. З її допомогою ви зможете:

  • отримати зворотний зв'язок;
  • оцінити ефективність просування.

Якщо контекстна реклама сайтів працює не так, як очікується, її можна змінити. І тут ви реально зможете відчути перевагу такого вибору. Для порівняння, якщо замовити величезний білборд і допустити помилку, то змінювати вже щось буде дуже дорого. Контекстна реклама в такому випадку буде мати дійсно виправдану вартість.

Як і будь-який інструмент інтернет-маркетингу, контекстна реклама повинна виконувати ряд завдань. Найбільш важливих всього дві:

  • збільшення продажів;
  • залучення клієнтів.

Контекстна реклама в КиєвіЛюдина концентрує свою увагу на рекламі в інтернеті зовсім ненадовго. Дуже важливо, щоб такий інформаційний продукт, як контекстна реклама в пошукових системах зацікавив його. Тому, такий інфо-блок виглядає досить компактно. І тут, від мистецтва подання інформації та самого наповнення залежить дуже багато.

Ось чому багато хто вирішує замовити контекстну рекламу у фахівців. Таке рішення економить час, і, як не дивно, фінанси. Краще одноразово звернутися до тих, для кого контекстна реклама інтернет-сайту – професійний результат діяльності, ніж «вбивати» час на самостійні експерименти.

Послуги контекстної реклами

Головна властивість контекстної реклами – це точне відповідання запиту користувача. Контекстна реклама в Україні досить активно використовується. Причина такої тенденції – швидкі результати для користувача і компанії, що пропонує свою продукцію/послугу.

Оскільки один і той же товар через контекст можуть просувати одразу кілька компаній, важливо, щоб саме ваша контекстна реклама в Києві була в перших позиціях для покупця. Такий результат зможуть забезпечити лише фахівці.

Ми не тільки знаємо всі тонкощі, актуальні методи просування, але ще й готові запропонувати формат рішення для конкретно вашої компанії. Це індивідуальна рекламна кампанія, яка буде сформована відповідно до ваших запитів.

З нами ви зможете:

  • чітко планувати свій бюджет;
  • прогнозувати фінансову вигоду від рекламної кампанії;
  • підвищити рівень трафіку;
  • отримувати постійний зворотний зв'язок від фахівців;
  • збільшити зростання прибутку.

Вартість контекстної реклами

Вартість контекстної рекламиВартість контекстної реклами буде залежати від багатьох параметрів. Скільки продуктів або послуг ви хочете просувати? Яка у вас пропозиція на ринку? Скільки користувачів ви очікуєте побачити серед своїх клієнтів?

Контекстну рекламу ви зможете замовити не тільки як окрему послугу, а й у комплексі з іншими суміжними послугами. Ми аналізуємо роботу вашої компанії та ситуацію з просуванням аналогів ваших послуг або товарів у Інтернеті.

Контекстна реклама дозволяє платити ціну за отримання реального результату. Вона допомагає «відсіяти» нецільових покупців, відповідно, виключити непотрібні витрати.

Заявка на послугу