Аналітика
Аналітика
Заявка на послугу
Аналітика

Наші фахівці проведуть докладний аналіз вашого сайту та інструментів, що задіяні для його просування. На підставі отриманих даних ми рекомендуємо можливі шляхи розвитку та покращення роботи веб-ресурсу.

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ НАША ВЕБ-АНАЛІТИКА
Збір статистичних даних, визначення джерел відвідувачів

Веб-аналітика обчислює кількість відвідувачів сайту та переглянутих сторінок, визначає новачків, пов’язує їх із країнами проживання, враховує соціальні та демографічні показники.

Оцінюється прямий, пошуковий, рекламний трафік, статистика ключових словосполучень.

Аналіз відвідуваності та аудиторії

Статистика визначає популярні розділи ресурсу, сортує дані про перегляд окремо та загалом, розраховує конверсію, показник відмов, демонструє шлях відвідування сторінок.

Обчислюється кількість відвідувачів, що вчинили транзакції, та місце, звідки вони прийшли.

Визначення індексації роботами пошуку та технічних недоліків

Статистика надає список проіндексованих сторінок, виключених документів та помилок. Виявляються биті посилання, 404 помилки, перевантаження сайту та інше.

ЯК МИ ВИРІШУЄМО ЦІ ЗАВДАННЯ
Лог-аналізатори

Ми аналізуємо логи, отримуємо дані про відвідуваність ресурсу та накопичуємо їх на окремому комп’ютері. Обробляються файли для створення гнучких умов аналітичної роботи. Лог-аналізатори здатні працювати зі спеціалізованими звітами.

Статистичні лічильники

Ми використовуємо сервіс обробки даних (лічильник статистики), що спрямовує їх в окремий журнал. Інформація обробляється та у зрозумілій для клієнта формі передається йому. Лічильники вимагають мінімальних витрат та оперативно встановлюються.

Аналіз юзабіліті, бенчмаркінг

Визначаємо щільність кліків, конверсійні характеристики сайту та кількість цільових відвідувачів, які здійснили замовлення. Тестуємо сторінки за допомогою спеціальних тестів, проводимо незалежний аудит.

ЧОМУ З НАМИ ВИГІДНО СПІВПРАЦЮВАТИ
Коректність та стабільність роботи ресурсу

Наші фахівці виявляють проблемні зони сайту та виправляють їх. Ми моніторимо рівень доступу до ресурсу та стабільність його роботи.

Розширення цільової аудиторії

Дослідження поведінки відвідувачів дає нам можливість впливати на цільову аудиторію, розширюючи її. Аналізуючи дані рекламних кампаній, ми підвищуємо їх ККД. Ми ставимо цілі та збільшуємо ваші показники електронної комерції.

Рекомендації щодо покращення роботи, мінімізація витрат, підвищення прибутку

Ми залучаємо маркетингові канали для аналізу результатів роботи, розробляємо рекомендації для різних сторін функціонування ресурсу, допомагаємо налагодити зв’язок з аудиторією. Відбувається перерозподіл розтрат, їхня мінімізація, підвищується популярність ресурсу та зростання прибутку клієнта.

Для чого потрібний SEO-аудит сайту

Сьогодні не тільки товари та послуги, а й саме інтернет-середовище є дуже неоднорідними. Кожна компанія, що представляє свій продукт через інтернет, є унікальною. Тому й не існує якогось універсального способу просування ресурсу в інтернеті. SEO-аналіз – це той етап, який не можна пропустити.

Такий процес спрямований, за великим рахунком, на те, щоб визначити, наскільки ваш сайт, його структура і наповнення відповідають вимогам сучасних пошукових систем. Враховуючи той факт, що пошукових систем багато, такий результат має стосуватися всіх можливих варіантів.

У короткому поясненні SEO-аудит дозволяє:

  • виявити проблему;
  • сформувати пропозицію щодо її вирішення.

Це і технічна складова роботи ресурсу, і його текстова частина. Це числові значення, графіки, які показують, наскільки малоефективна нинішня система просування. І наскільки вона може бути ефективною з урахуванням рекомендацій.

Після аналізу ви знатимете, як зробити сумісними ваш сайт з його пропозиціями, пошукові системи та запити користувачів в інтернеті. Як зв’язати людину та компанію на просторах «світової павутини»?

Чому є настільки важливим комплексний аудит сайту і хто цим має займатися

Етапом, без якого не можна побудувати SEO-стратегію, є SEO-аудит. За великим рахунком, такий процес дозволяє відповісти на запитання: «Чому ваш сайт не на перших позиціях у результатах видачі?».

Ви пропонуєте якісний товар/послугу? У вашому штаті працюють чудові фахівці? Ви докладаєте зусиль для того, щоб придумати унікальну програму лояльності для ваших майбутніх і постійних клієнтів? Але клієнтів не стає більше, а продаж не зростає? Причини є.

Справа в тому, що навіть при великій кількості користувачів на сайті немає гарантій, що збільшиться кількість покупців. SEO-аудит сайту дозволяє виявити:

  • «слабкі» місця ресурсу;
  • відповідність вимогам пошукових систем
  • причину того, чому ваші продажі та відвідуваність не збільшуються

Таку роботу не можна довіряти простому співробітнику; SEO-аналіз сайту має проводити навіть не один фахівець. Це досить трудомісткий процес, який потребує як необхідного обсягу знань, так і достатнього досвіду. Методик аудиту сайтів багато, але не всі дозволяють виявити суть проблеми, побудувати стратегію для її вирішення. У таких умовах дуже важливим є індивідуальний підхід при дослідженні роботи ресурсу. Ми готові його забезпечити.

Що ж робимо ми, як фахівці у своїй галузі

По-перше, ми вивчаємо ваш бізнес, сферу вашої діяльності. Вивчаємо трафік, відвідуваність ресурсу, щоб визначити які інструменти потрібні для просування вашого ресурсу.

По-друге, ми аналізуємо не лише вашу цільову аудиторію, а й відвідувачів сайтів ваших конкурентів, ресурсів із суміжними галузями діяльності. Так ми формуємо «портрет» вашої цільової аудиторії. Це дозволяє нам зрозуміти, як розширити коло відвідувачів.

По-третє, ми аналізуємо текстову, технічну частину вашого сайту, динаміку його роботи. Ми шукаємо ті самі «слабкі місця», які не дають вам отримувати прибуток від роботи сайту.

Наші фахівці проводять комплексний SEO-аудит сайту, що дозволяє отримати дані для наступного етапу просування. Ми не просто «сиплемо цифрами», ми подаємо інформацію у доступному для вас форматі, не упускаючи важливих моментів. Ви будете ознайомлені із ситуацією, що склалася з вашим сайтом, і ваші запитання не залишаться без відповіді.

Ви можете замовити аудит сайту, щоб отримати такі переваги:

  • збільшення цільової аудиторії;
  • мінімізація витрат;
  • отримання рекомендацій щодо покращення роботи ресурсу;
  • зростання прибутку.

Ви отримаєте рекомендації, дізнаєтесь, як працював ваш сайт раніше, і як він зможе працювати незабаром. Коректна робота ресурсу – це той важливий результат, який ви зможете отримати після SEO-аналізу сайту.

Сьогодні у питанні аудиту сайту багатьох цікавить ціна. Наші фахівці дадуть вам відповідь щодо вартості таких послуг у вашому випадку. Ви дізнаєтесь, як легко та вигідно знайти рішення для ваших проблем із просуванням сайту.

Заявка на послугу